Årsmøte i NKS Oslo Fylke

1. juni 2017 holdt N.K.S Oslo fylke årsmøte. Årsmøtet ble avviklet på Villa Ly som eies av Blindern og Vinderen sanitetsforening. I år gikk Line Urdal Fjeld fra vår forening ut av styret. Toril Gulbrandsen ble gjenvalgt som fylkesleder for ett år. Line Almroth ble styremedlem sammen med 2 fra andre foreninger. Marte Urdal Fjeld ble varamedlem. Line og Marte er begge medlem i Høybråten sanitetsforening. Neste år skal Høybråten sanitetsforening arrangere N.K.S Oslo fylke sitt årsmøte.
Tusen takk til Toril, Line A og Marte som går inn i styret og takk til Line U F for det du har gjort!

18788622_10154331874916853_2137118288_n

Publisert i Uncategorized

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s

%d bloggere liker dette: